سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

 دیدار نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با مدیرمخابرات منطقه خوزستان

به گزارش اداره روابط عمومی حضرت آیت الله کعبی نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان رهبری ، مدیر و جمعی از کارکنان مخابرات منطقه خوزستان را به حضور پذیرفت. 

درابتدای این دیدار که به مناسبت ایام سالگرد پیروزی انقلاب انجام پذیرفت مهندس فلاح زاده با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر، گزارشی اجمالی از وضعیت مخابرات منطقه خوزستان وطرحهای در دست اجرا به منظور ارتقاء کیفی خدمات درحوزه های تلفن ثابت ، همراه و اینترنت مخابرات منطقه خوزستان ارائه نمود.

درادامه حضرت آیت الله کعبی با گرامیداشت ایام فاطمیه  ، استقرار نظام اسلامی و ابراز مسرت از این دیدار ، طی سخنانی به بیان اهمیت ارتباطات درجوامع بشری وکارکرد آن درجهت انتقال پیام ادیان الهی اشاره نمود . این استاد حوزه ودانشگاه دربخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به تلاش گسترده استکبار جهت استیلای فرهنگی و نظامی با استفاده از ابزار نوین ارتباطی به منظور استحاله فرهنگی وتحکیم نفوذ اشاره و راه حل مقابله با آن را استفاده از همین ابزار جهت عرصه اصول مترقی اسلام ناب محمدی دانست. نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان خواستار این شد تا نخبگان جامعه با کمک روحانیت ودانشگاهیان بتوانند با تشکیل هیات های اندیشه و از موضوع مبارزه با تهدیدهای فضای مجازی را در دستور کار قرار داده واز فرصتهای آن به بهترین شکل ممکن بهره گیرند .

ایشان درپایان این دیدار ابراز امیدواری کرد که درآینده ای نزدیک امکان دیدارعمومی با کارکنان مخابرات منطقه خوزستان فراهم شود.

   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :246146

بازديد امروز:106

کل بازديد سایت :8146014

بازديدکنندگان آنلاین :9

زمان بارگذاری :0/3125 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061