يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٧-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

مهندس بیدخام خبر داد: تامین نیازهای ارتباطی مراسم اربعین/ تدارک اقدامات رفاهی زائرین کربلای معلی

مهندس بیدخام خبر داد: تامین نیازهای ارتباطی مراسم اربعین/ تدارک اقدامات رفاهی زائرین کربلای معلی

شرکت مخابرات ایران با توجه به افزایش بار ترافیک ارتباطی و به منظور بهبود خدمات رسانی در حوزه های ثابت و سیار، اقدامات مربوط به ارتقاء پوشش شبکه و افزایش ظرفیت شبکه انتقال و دیتا در مسیر حرکت زائرین اربعین را به انجام رسانده است.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، محمدرضا بیدخام ضمن تشریح اقدامات مخابرات برای تسهیل ارتباطات اربعین حسینی، تشریح کرد: این شرکت به روال سالیان گذشته، با توجه به حضور گسترده زائرین ایرانی در کربلای معلی و مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه، چزابه، مهران و خسروی، تامین پوشش ارتباطی در تمام مناطق را انجام داده است. همچنین ارتقاء پوشش شبکه و نصب آنتن با همکاری مخابرات های مناطق کرمانشاه، خوزستان و ایلام و همکاری همراه اول صورت پذیرفته است.

 

وی افزود: توسعه مرکز تلفن خسروی به میزان 500 شماره، ایجاد مسیر جدید فیبر نوری از قصر شیرین تا مرز خسروی و افزایش ظرفیت شبکه انتقال و دیتا از 1G به 10G در قصر شیرین  از اهم اقدامات انجام شده شرکت مخابرات در بخش ایجاد تمهیدات لازم برای اربعین است.

 

بیدخام خاطر نشان کرد: در بحث اقدامات رفاهی و حوزه مسئولیت های اجتماعی ، تجهیز زائر سرای شهر مهران، توسط مخابرات منطقه ایلام انجام شده که آماده پذیرایی از زائرین، در ایام اربعین حسینی می باشد.

 

وی افزود: با توجه به گشایش مرز خسروی در سال 96، جهت حرکت وتردد زائرین، مخابرات منطقه کرمانشاه، با نصب، تقویت و ارتقای سایت های  منتهی به پایانه مرزی، ارتباط مخابراتی این مناطق را تقوقت نموده است.

 

بیدخام گفت: در پایانه ی مرز خسروی، ضمن تجهیز مهمانسراها، پوشش کامل با  استفاده از 10 سایت پرتابل و ارتقای سایت های موجود انجام شده است.

 

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران افزود: مخابرات منطقه خوزستان نیز علاوه بر تجهیز پایانه مرزی شلمچه و چزابه، تمام نیازهای ارتباطی دستگاه های خدمات رسانی را در این مناطق ، پیش بینی و پاسخ داده است.

 

وی اضافه کرد: به همت مخابرات منطقه خوزستان، دو موکب در پایانه های مرزی شلمچه  و چزابه جهت رفاه حال زائرین اربعین حسینی ایجاد شده و علاوه بر اقدامات رفاهی ، همکاران جهت ارائه خدمات بر خط به زوار در موکب ها استقرار پیدا کردند.

 

بیدخام افزود: مخابرات منطقه ایلام نیز  با نصب و راه اندازی  Wifi موبایل در پایانه مرزی مهران و ایجاد  باجه خدمات مشتریان به صورت سیار، تامین کلیه ارتباطات تلفنی و اینترنت  مورد نیاز دستگاه های خدمات رسان را به منظور تسهیل در امر صدور روادید زائران انجام داده است.

 

وی همچنین یادآور شد: در تمام مناطق مرزی  استان ایلام ، خوزستان  و کرمانشاه ، برپایی ایستگاه های صلواتی، اختصاص پارکینگ و امکان اسکان زائرین کربلای معلی توسط مخابرات های مناطق پیش بینی شده است.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: با همکاری طرف عراقی و توافقات صورت گرفته، سرویس تلفن های همگانی از ابتدای آبان ماه در خاک کشور عراق در اختیار زائرین قرار می گیرد.

 

وی همچنین افزود: در مورد نصب تجیهزات شرکت ایرانسل همکاری های لازم با این شرکت انجام شده و کلیه زیرساخت های ارتباطی برای اپراتورهای مختلف فراهم گردیده است.

   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :1047996

بازديد امروز:446

کل بازديد سایت :8096769

بازديدکنندگان آنلاین :4

زمان بارگذاری :0/7813 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061