يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٧-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

دویست و پنجاه و یکمین شماره ماهنامه ارتباطات منتشر شد

 

دویست و پنجاه و یکمین شماره ماهنامه ارتباطات منتشر شد

 

دویست و پنجاه و یکمین شماره ماهنامه علمی، فرهنگی و آموزشی شرکت مخابرات ایران منتشر شد. مجموعه گزارش‌های ویژۀ این شماره بر رویداد مهم سالانه مخابراتی کشور، یعنی برگزاری نمایشگاه ایران تلکام 2017، تمرکز دارد و سرمقاله آن نیز به همین موضوع اختصاص‌یافته است. در این سرمقاله، به قلم مدیرمسئول آمده است: «تجربۀ موفقیت‌آمیز شرکت در نمایشگاه ایران تلکام امسال و حضور در هفدهمین تلکام آی‌تی‌یو در کرۀ جنوبی نشان داد، مشارکت فعال در این قبیل رویدادها می‌تواند آهنگِ توسعۀ برنامه‌های شرکت را سرعت بخشد و روند تحقق اهداف را تسهیل کند.»

 

 

 

مهندس بیدخام، در بخش دیگر از سرمقاله بر ظرفیت‌سازی تجاری و ارتقاء برند شرکت تأکید کرده و می‌نویسد: «امروز، نمایشگاه‌های تخصصی یک ابزار تجاری مهم و قدرتمند به‌حساب می‌آیند و با توجه به همین اهمیت است که بایستی همه ظرفیت‌های خود را برای حضور هرچه مؤثرتر در آن‌ها به‌کارگیریم. پیش‌تر هم در این صفحه نوشته‌ام که ظرفیت‌سازی تجاری هرچه بیش‌تر برای شرکت تنها در سایه نوآوری، خلاقیت، مطالعه دقیق وضعیت موجود، نیاز بازار و مشترکان و در یک‌کلام با انجام اقدامات مؤثر در جهت حفظ و ارتقای برند شرکت تحقق می‌یابد و چنین به نظر می‌رسد که امروز نمایشگاه‌های تخصصی بستری مناسب برای شکوفایی برند هستند.»

 

 

 

در بخشِ گزارش ویژه این شماره از نشریه ارتباطات، تحلیل و بررسی ایران تلکام 2017 از دید رئیس شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه؛ سخنان و اظهارنظر‌های رئیس هیئت‌مدیره، مدیرعامل و معاونان شرکت؛ تشریح تفاهم‌نامه‌های همکاری مخابرات ایران با سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف؛ و نیز، گفت‌وگویی با برخی از شرکت‌های حاضر در گروه مخابرات ایران ارائه شده است.

 

 

 

حضور ایران در تلکام 2017 بوسان کره جنوبی و افتتاح مرکز نوآوری فناوری اطلاعات مخابرات ایران دیگر گزارش‌های این شمارۀ ماهنامه ارتباطات را تشکیل می‌دهد.

 

 

 

تمرکز بر بسته‌های مخابراتی به‌جای تغییر نرخ مکالمه؛ رکورد ظرفیت‌سازی فیبر نوری مخابرات در دو سال اخیر؛ حضور در بازار بین‌الملل، راهبرد کلی مخابرات؛ ایجاد شبکه فروش و خدمات پس از فروش در تمام لایه‌ها؛ راهکار مخابرات برای هزینه‌های ناخواسته قبوض تلفن ثابت؛ اطلاع‌رسانی جوایز مخابرات صرفاً از طریق درگاه‌های رسمی و ارائه بسته‌های ترکیبی دیتا، مکالمه و پیامک در آینده نزدیک؛ ازجمله عناوینِ اخبار این شماره ماهنامه است.

 

 

 

در بخش فرهنگ و سازمان، مطلبی در رابطه با تعلق سازمانی با عنوان «بهترین اقدامات اثربخش برای دستیابی به بالاترین میزان تعلق سازمانی در شرکت» در دسترس خوانندگان است، و در بخش دانش تحول این شماره نیز، مطلبی را در بارۀ بازار مخابرات تجاری با عنوان «فروش راه‌کارهای یکپارچه نیازمند رویکرد جدیدِ داده‌محور در قیمت‌گذاری است» می‌خوانید.

 

 

 

تاریخ انقضاء دسترسی‌ها؛ مواجه شرکت‌های مخابراتی با بحران؛ و سرمایه‌گذاری در شبکه‌ها عناوین مطالبی است که در بخش جهان‌نمای این شماره به چاپ رسیده است.

 

مقاله‌ای پیرامون مدیریت بازاریابی، پرسه در رسانه‌ با دو مطلب «دیتا، ارزشمندترین منبع جهان» و «راه‌اندازی وب‌گاه ضد سوءاستفاده‌های مبتنی بر افشای تصاویر» و بخش اخبار استان‌ها دیگر مطالب خواندنی این شمارۀ ماهنامه ارتباطات را تشکیل می‌دهد.

   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :1047998

بازديد امروز:448

کل بازديد سایت :8096771

بازديدکنندگان آنلاین :4

زمان بارگذاری :0/1094 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061