يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٧-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

عاون تجاری شرکت مخابرات ایران گفت: آینده مخابرات به خصوص با توجه به رقابت بازار در پیشرفت حوزه تجاری و تسریع دسترسی مشتریان به محتوای مورد نظر نهفته است و ما نیز به عنوان تامین کننده اصلی شبکه اینترنت، با چابک سازی این بخش، قابلیت ایفای نقش خود را در بازار به دست خواهیم آورد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس صادقی در دومین همایش هم اندیشی حوزه تجاری به منظور تحقق برنامه های سال 96 با اشاره به وضعیت اینترنت و بخش تجاری شرکت مخابرات ایران گفت:از بعد تعداد، عملکرد حوزه adslدر کل کشور خوب و مناسب می باشد.

 

معاون تجاری شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه بخش مهمی از برنامه های شرکت در بخش تجاری ، همگام با تحولات روز حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکنون محقق شده، افزود: تجمیع دیتا سنترها، یکپارچگی ترافیک داخلی را به دنبال خواهد داشت.

 

وی با اشاره به میزان فروش و همکاری با شرکت های AGGREGATOR مخابرات در سه ماه منتهی به شهریور ماه سال جاری افزود: تقویت دسترسی محتواهای خانگی و افزایش سرعت به خصوص در شبکه ملی اطلاعات، از دیگر وظایف اصلی حوزه  تجاری مخابرات ایران است که در این مسیر گام های مناسبی به خصوص با همکاری با شرکت های تولید کننده محتوا  برداشته شده است.

 

معاون تجاری شرکت، گزارش مصرفی  پهنای باند به تفکیک مناطق مخابراتی را اعلام کرد و گفت با راه اندازی دیتا سنترهای ملی و تکمیل پوشش شبکه ، سهم بازار به خصوص در مناطق مخابراتی قابل گسترش است .

 

وی محصولات فعال در حوزه تامین محتوی داخلی را تشریح کرد و افزود: منحنی مصرف ترافیک داخلی نسبت به ترافیک خارجی رو به افزایش است و البته به منظور تحقق شبکه ملی اطلاعات سهم محتوای داخلی بیش از گذشته باید افزایش یابد .

 

 وی همچنین بر لزوم افزایش درآمد های B2Bبا برنامه های درحال اجرا توسط معاونت تجاری شرکت مخابرات ایران تاکید کرد .

 

مهندس صادقی افزود: پروژه ایجاد سامانه مدیریت اطلاعات مشتریان تجاری ، همکاری در پروژه ایجاد سامانه یکپارچه صورتحساب مشتریان تجاری ، ایجاد شفافیت در سامانه های صدوری، وصولی و مالی از اهم برنامه های معاونت تجاری در آینده است.

 

معاون تجاری شرکت، محصولات فعال در حوزه تامین محتوای داخلی را بیش از 324 مورد عنوان کرد وافزود : با تقویت فعالیت ها در این بخش به دنبال رویکردی جدید در بخش تجاری شرکت مخابرات ایران هستیم.

 

گفتنی است دومین همایش حوزه تجاری به منظور تحقق برنامه های سال 96 با حضور  مدیران حوزه های تجاری و بازاریابی مناطق مخابراتی سراسر کشور، امروز پنجشنبه دوم آذرماه در مرکز مخابراتی شهید فرد اسدی در حال برگزاری ست

   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :1047995

بازديد امروز:444

کل بازديد سایت :8096767

بازديدکنندگان آنلاین :3

زمان بارگذاری :0/2187 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061