يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٧-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

دبیر پنجمین جشنواره روابط عمومی های برتر شرکت مخابرات ایران، طی سخنان خود در این مراسم گفت: «آن مفهومی که ما امروز برای آن جمع شده ایم، با آنچه به معنای روابط عمومی یعنی یک نهاد حرفه ای خلاق مند ارتباطی در یک فضای ایده آل و آرمانی صورت می گیرد تفاوت بسیار دارد.»

 

 به گزاش روابط عمومی و امور بین الملل، محمد خجسته نیا، در بیانیه پنجمین جشنواره روابط عمومی های برتر شرکت مخابرات ایران تاکید کرد:«روابط عمومی برای آن شکل گرفت که در یک مدار ارتباطی هم سنگ دو سویه همه دغدغه های مخاطبانش در یک فضای مبتنی بر گفت و گو و دوسویه دیده شود و هم در اعتلای یک سازمان با هم سهیم و شریک شوند.

 

وی در بیان دیگر علل شکل گیری روابط عمومی اظهار داشت:«نباید منافع یک طبقه اولویت کار ارتباطی باشد، بلکه همه به نسبت سهم خود در فضای باز ارتباطی نفع ببرند. از سویی باید تبلیغات در خدمت روابط عمومی باشد نه روابط عمومی در خدمت تبلیغات و انجمن ها و تشکل ها و نهادها جزیی از ساختار ارتباطی پذیرفته شوند.

 

دبیر پنجمین جشنواره روابط عمومی های برتر شرکت مخابرات ایران افزود:«روابط عمومی امروز در نقطه ای است که راه نجات آن در سه ضلع یک مثلث قابل ملاحظه است. اول و از همه مهم تر اصلاح نگاه مدیران شرکت به مقوله ارتباطات، مدل های ارتباطی هم سنگ و مدنی. دوم، باز پروری تفکر ارتباطی واقعی در جامعه مهندسان اجتماعی با باور اینکه وظیفه روابط عمومی فراتر از آن چیزی است که امروز با دستاوردهای آن به دور هم جمع شده ایم و سوم، شکل گیری نهادها و رسانه های قدرتمند، داخل و خارج سازمان برای مطالبه واقعی حقوق درون و برون سازمان.

 

خجسته نیا در پایان ابراز امیدواری کرد که فعالیت های همکاران مجموعه روابط عمومی برمدار برنامه مداری و مبتنی بر شناخت مسائل واقعی شرکت صورت گیرد تا به نتیجه مطلوب در اهداف تعیین شده برای شرکت برسیم.

   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :1047987

بازديد امروز:436

کل بازديد سایت :8096759

بازديدکنندگان آنلاین :4

زمان بارگذاری :0/2031 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061