Fmenu Not Found
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 29095
 بازدید امروز : 1715
 کل بازدید : 7709710
 بازدیدکنندگان آنلاين : 27
 زمان بازدید : 0/1094
نظرسنجی
چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

ولادت حضرت امام زین العابدین (ع) مبارک باد
علی اکبر علی نقی ترابی تاریخ ثبت : 1391/10/12
طبقه بندي : ,,
نام : علی اکبر علی نقی ترابی
نام خاتوادگی : نقی ترابی
تاریخ شهادت : 1365/10/04
محل شهادت : اروندکنار
محل دفن : بهشت شهدای اهواز
عکس :
زندگینامه :

       "زندگینامه"

بسم ا... الرحمن الرحیم                                                    

علی اکبر نقی ترابی در سال 1342 بدنیا آمد و با شروع انقلاب اسلامی در زمره سربازان فداکار امام درآمد و در تمامی حوادث و پیشامدها یار و یا ور انقلاب و خدمتگزاری صادق بود . با تلاش در تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، کمیته بسیج اقتصادی فرمانداری و حضوردر جبهه های نبرد حق علیه باطل وسیله قرب خویش به پروردگار و دوستی خود را با انقلاب را به اثبات رساند .

علی اکبر مدت بیش از 2 سال واندی در جبهه ها بود و در بسیاری از عملیاتها حضورفعال داشته و هنوز تمامی جبهه های جنوب ندای خوش قرآن و نماز شب این عزیز را بیاد دارد و هنوز ندای ملکوتی قرآن این عزیز آویزه گوش رزمندگان در جبهه است او با تلاش بی شائیه ای با وجود اندک مدت حضورش در مخابرات فردی دلسوز و پر تلاشی بود بطوریکه کمتر رزمنده ای در زمان کاری ایشان بود که نا امید از سالن بهره برداری خارج میشد و صوت دلنشین قرآنش هنوز سالن و محیط مخابرات را معطر نگاه داشته و سرانجام نیز پس از مراسم دعای ندبه و قرائت بخشی از دعا با وداع با دیگر برادران انجمن بسوی جبهه های نور علیه ظلمت شتافت و جان پاکش را در عملیات فخر آفرین کربلای 4 تقدیم خدا نمود و پس از گذشت چهار ماه جسم مطهرش که مفقود الاثر بود با پیروزی دلاورانه بدست آمده و در بهشت شهدای اهواز در جوار شهید بزرگوار محمد امتی بخاک سپرده شد . از علی اکبر نقی ترابی فرزند یکساله بنام حسین به یادگار مانده است .

" روحش شاد "

وصیتنامه :

                                   بخشی ازوصیتنامه شهید      

" بسم ا... الرحمن الرحیم "

انا... واناالیه راجعون

 بدانید دنیا خانه استیجاری است . و محل عبور قومهای مختلف بوده و خواهد بود. در این خانه هر کسی در امانتداری کوشا بوده و یا نبوده از این دنیا هجرت کرده. در روز محشر نه تنها زمین بلکه تک تک جوارح بدنمان از کوچک تا بزرگترین از خیر و شر شهادت میدهند .

 اسلام دینی رستگاری است و عمل نمودن به وصایای قرآن شرط اسلامی بودن یک فرد مسلمان است ، آنگونه باشید که مولای متقیان علی (ع) در نهج البلاغه میفرماید : کسی که از میدان جهاد روباز گرداند خداوند جامه ذلت را براو میپوساند " و همانطور که رسوال اکرم (ص) بعد از اینکه از میدان کار زار برگشته بودند خطاب به مسلمانها فرمود : آفرین برشما که در جهاد اصغر پیروز شدید رسول اکرم (ص) میفرماید : جهاد اصغر است جهاد اکبر چیست؟مبارزه با نفس اماره بله کسی که نماز میخواند روزه میگیرد ولیکن غیبت میکند دروغ میگوید و هرچه که برخلاف حکم خدا و وصایای انبیاء وائمه باشد دریغ نمیکند ، این شخص نمیتواند به آینده خویش خوش بین باشد.

مادرم و پدرم ، همسر و خواهرانم و برادرم بدانید که گریه سودی به حالم نمی بخشد جزاینکه هرآشنایی را که دیدید از آنها برایم حلالیت بطلبید و خواهشمندم درصورت امکان در مجلس فاتحه خوانی و برسر قبرم این جمله را بنویسید : که هر کس طلبی از من دارد پرداخت نمایید و هرکس از او طلبی دارم ، بخشیدم ، هرکس غیبتش را کردم حلالم نماید . و هر کس غیبتم را کرده بخشیدم" والسلام علیکم ورحمه ا.... "

 

تعداد نمایش : 3201 <<بازگشت
اخبارIنقشه سايتIتماس با ماI جایگاه های مرتبط

Telecommunication company of Khoozestan.